توسعه وبسایت

در دنیای مدرن امروز که به عصر دیجیتالی شناخته میشود داشتن یک وبسایت شخصی و یا شرکتی و همچنین داشتن بستری برای فروش اینترنتی امری ضروری است. با طراحی یک وبسایت، فروش محصول یا ارائه خدمات خود را محدود به مکان و زمان نکنید. تیم آنارچی با تجربیات بسیاری که در زمینه طراحی وبسایت دارد ویترین دیجیتالی شما را با بهینه سازی هر چه بهتر، به شکیل ترین وجه ممکن برای مشتریان شما به نمایش میگذارد.

طراحی اپلیکیشن

در عصر ظهور گوشی های هوشمند تقریبا هیچ موجود زنده ای در این کره خاکی بدون در دست داشتن یک گوشی هوشمند دیده نمیشود!! امروزه بدون شک پر کاربردترین ابزار های اجتماعی، اپلیکیشن ها هستند. همچنین با توجه به اینکه در حال حاضر اپلیکیشن ها فقط محدود به سرگرمی نمیباشند و جای پای خود را در دنیای مارکتینگ، کسب و کار و تبلیغات ثابت کرده اند، تیم آنارچی با طراحی اپلیکیشن های متنوع،جذاب و کاربردی به رشد هر چه بیشتر کسب و کارها و بهتر دیده شدن آنها کمک میکند.

Gamification

عرصه بازی سازی از زمان های قدیم در جهت ارتقاء یادگیری و هم چنین جذب مشتریان در کسب و کار ها به کار گرفته میشده و با ورود به عصر دیجیتال و پیشرفته شدن عرصه گیمینگ، ساخت یک بازی جذاب و در عین حال کارآمد،بهینه و با به روز ترین متد بازی سازی کاری دشوار و بسیار تخصصی به نظر میرسد و نیازمند سالها آموزش در این زمینه میباشد. تیم گیمیفیمکشن آنارچی با به کارگیری المان های به روز بازی سازی و طراحی شبیه ساز سعی در پیشبرد اهداف کسب و کار ها و همچنین ارتقا آموزش دارد.

طراحی گرافیک

در دنیای دیجیتال قبل از اینکه شنیده شوید، دیده میشوید!! چه بسا اگر در نگاه اول به خوبی و به زیباترین شکل ممکن دیده نشوید مشتری مجالی برای توضیحات، خدمات و محصولات شما باقی نمیگذارد. طراحی گرافیک تلفیقی از علوم بسیاری مانند هنر، روانشناسی و جامعه شناسی است تا هویت بصری شما را به زیبایی و گیرایی هر چه تمام تر به نمایش بگذارد. تیم آنارچی این نیاز حیاتی را شناسایی کرده و در این زمینه با بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به مشتریان میباشد.

بازاریابی و تجاری سازی

امروزه تقریبا هیچ کسب و کار موفق را بدون یک مارکتینگ و برندینگ قوی شاهد نیستیم. در دنیای امروز موفقیت در کسب و کار فقط در ارائه یک محصول با کیفیت خلاصه نمیشود بلکه چگونگی ارائه محصول است که شما را در برابر رقبای سر سخت پیروز میکند. در همین راستا تیم آنارچی اهمیت ویژه ای به این زمینه داشته و شرط اصلی موفقیت در کسب و کار را برندینگ و مارکتینگ قوی میداند. با برندیگ، هویت کسب و کار خود را بسازید و با مارکتینگ آن را به مشتریان معرفی کنید.